O nás

O NÁS

Kdo jsme a co vám můžeme nabídnout.

Mineral Ventures Invest

Kdo jsme

V rámci naší investiční skupiny, kde mimo jiné se mnoho let zabýváme prodejem investičního zlata, jsme se rozhodli tento rok investovat do vlastních nalezišť barevných kovů v oblasti Východní Evropy a Západní Asie

V průběhu 8 měsíců jsme vytvořili zázemí pro naše nové projekty a najali tým profesionálů, kteří mají mezinárodní zkušenosti s těžbou barevných a vzácných kovů, s technologiemi zpracování a konečným prodejem koncentrátů či slitků vytěžených prvků. V příslušných lokalitách jsme vytipovali konkrétní příležitosti, připravili legislativní zázemí a dohodli konkrétní podmínky akvizic. Vše v souladu s platnou legislativou daných zemí a světových pravidel tohoto průmyslového odvětví.

Náš tým profesionálů je zárukou efektivního fungování a úspěšnosti projektu, ale také dodržování přísných pravidel ochrany životního prostředí a rozvoje daných lokalit. Rádi bychom se takto připojili k celosvětové produkci drahých a barevných kovů a zařadili se tak mezi světové těžaře.

Pracujeme s průkopnickým duchem

Těžební průmysl se rychle mění.

Měnící se očekávání světa, klade stále nové požadavky. Nutí nás držet stále vyšší standardy obchodování  a způsobu výroby. Řízení globálních provozních podmínek, a otázky, jako je změna klimatu a nedostatek zdrojů. Vzrušující objevy v oblasti vědy a technologie, které neustále rozšiřují hranice možného.

Všechny těžební společnosti se musí přizpůsobit, aby tyto výzvy, mohli přežít a prosperovat, ale naše ambice sahá mnohem dále. Chceme se účastnit pokroku a nechceme plýtvat zdroji. Snažíme se zařadit, i když jako úplní nováčci, mezi světové producenty vzácných a barevných kovů a přitom respektovat potřeby zemí jejich původu.

Inovace je srdcem všeho. Vždy hledáme lepší a produktivní způsob, jak extrahovat minerály ze země, a zároveň snižovat dopady na životní prostředí a zvyšovat bezpečnost.

Lidé na prvním místě

Bez ohledu na změny, které technologie přináší, zůstávají naši lidé srdcem našeho podnikání – a jejich bezpečnost bude vždy naším hlavním zájmem. Tento závazek k bezpečnosti je základem toho, jak fungujeme. Nastavujeme  technologie a procesy tak, aby především chránily naše pracovníky před újmami na zdraví.

 

Spolupráce

Cokoliv firma podniká, vyrábí nebo prodává, každý podnik je v konečném důsledku o lidech. Chápeme, že naše vztahy – s pracovníky, zákazníky a obchodními partnery, investory  – jsou srdcem našeho podnikání. Technologie mění náš pracovní život, ale nemůže nahradit lidskou interakci. Možná pracujeme vzdáleně, ale musíme stále pracovat společně.

Na nejzákladnější úrovni máme zodpovědnost za dodržování lidských práv a zajištění bezpečnosti a spravedlivého zacházení se všemi zúčastněnými stranami. Vedle našeho odhodlání zabránit modernímu otroctví se snažíme být průkopníkem přístupů k práci, zdraví a bezpečnosti a angažovanosti komunity.

Usilujeme o vybudování silných vztahů se zúčastněnými stranami s pozitivním dopadem v regionech, kde působíme, prostřednictvím stimulace hospodářského rozvoje a zaměstnanosti. Snažíme se místně najmout a spolupracovat s ostatními na tom, aby pomohli místním lidem rozvíjet dovednosti a pracovní připravenost.

 

Sdílení bohatství

Naše nesčetné partnerství nabízí další příležitost k dosažení společné prosperity. Partnerství se zeměmi, dodavateli a investory přináší výhody místním lidem, komunitám a podnikům.

Chcete nám napsat?

Použijte formulář níže