Partneři

PARTNEŘI

S kým spolupracujeme

SRK Consulting je nezávislá, mezinárodní, konzultační společnost, která poskytuje cílené poradenství a řešení svým klientů především v oblasti pozemních a vodních zdrojů. Pro těžební projekty, SRK nabízí služby od průzkumu, proveditelnosti, těžební plány a výrobu až k uzavření dolů. SRK byla založena v roce 1974 a nyní zaměstnává přes 1400 zaměstnaců celosvětově ve 45 kancelářích na 6 kontinentech.

Nezávislost společnosti je zajištěna skutečností, že se jedná výhradně o poradenskou organizaci, bez vlastního kapitálu v jakémkoliv projektu a je vlastněna především zaměstnanci. To umožňuje našim konzultantům poskytovat klientům bezkonkurenční a objektivní podporu v klíčových otázkách. To je obzvláště důležité pro due diligence a studie proveditelnosti, které tvoří velkou část podnikání SRK.

Společnost SRK Consulting zaměstnává hlavní odborníky v oblasti vědy a techniky. Bezproblémová integrace služeb a celosvětové základny učinila společnost přední mezinárodní společnosti v rámci due dilligence, studií proveditelnosti a důvěrných interních hodnocení. Mezi 1 500 klienty společnosti SRK patří většina světových středních a středně velkých kovových a průmyslových nerostných dolů, průzkumné společnosti, banky, společnosti zabývající se těžbou ropy, stavební firmy a vládní útvary.

Více informací: www.srk.com.au

Působí již přes 20 let na českém trhu s investičním zlatem a má ambice být českou jedničkou v obchodování s tímto kovem.

Jsou 50% vlastníky.

Více informací: www.zlato.cz